96-100 Skierniewice

ul. Mszczonowska 65

95-047 Jeżów

ul. Wojska Polskiego 3

O Kancelarii

Kancelaria Prawna, prowadzona od 2010r. przez radcę prawnego Łukasza Gaworskiego, mieści się w Skierniewicach przy ul.Mszczonowskiej 65 (droga krajowej nr 70 obok ronda Solidarności) i ok. 1 km od Sądu Rejonowego w Skierniewicach. Posiada ona dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalizm i skuteczność w realizacji podjętego przedsięwzięcia.Pomoc prawna świadczona jest niezwłocznie, w pełnym zakresie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań poszczególnych Klientów. Kancelaria zajmuje się zwłaszcza sprawami cywilnymi, gospodarczymi, pracowniczymi, rodzinnymi i administracyjnymi.

Radca prawny Łukasz Gaworski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, który ukończył w 2005r. broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Handlowego i Gospodarczego z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. W latach 2005-2009 odbywał aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. W okresie aplikacji współpracował z działem prawnym największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów prywatnych oraz firm z sektora przemysłu i usług, w tym spółek prawa handlowego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego: